• Обновено
Есен Жените Сет Долг Ракав Маскирани Суичери Жените Pullover Секојдневен Блузи И Неформални Панталони Жените Дуксери Одговараат W2

Есен Жените Сет Долг Ракав Маскирани Суичери Жените Pullover Секојдневен Блузи И Неформални Панталони Жените Дуксери

DEN 401.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Полиестер,Простор Вата
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Сет
Затворање Тип:
Pullover
Декорација:
Џебови
Јака:
Маскирани
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Пол:
Жените
Бренд Име:
oioninos

Купувачи како што избираат