• Обновено
Сензор LJ12A3-2-Z / BX Метал Сензор Сензор Вградени NPN

Сензор LJ12A3-2-Z / BX Метал Сензор Сензор Вградени NPN

DEN 816.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Карактеристики:
близината префрлате
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
LJ12A3-2-Z/BX

Купувачи како што избираат