• Обновено
Нови 2018 Популарни Тенка Studs Ремени Сплит Кожени Ремени За Женски Заковки Трим Рамо, Рака Ќе Класичен Гроздобер Рака j023

Нови 2018 Популарни Тенка Studs Ремени Сплит Кожени Ремени За Женски Заковки Трим Рамо, Рака Ќе Класичен Гроздобер

DEN 704.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Појас
Материјал:
кожа
Бренд Име:
TMBOD
Број На Модел На:
J023
Тежина:
0.4kg
Стил:
Моден
Тип На Објект:
рамо, рака
Тврдост:
Мека

Купувачи како што избираат