• Обновено
Дополнителен Комплет За УНО Р3 и Mega2560 Одбор Со LCD Серверот Моторни Реле Moudle Lcd1602

Дополнителен Комплет За УНО Р3 и Mega2560 Одбор Со LCD Серверот Моторни Реле Moudle Lcd1602

DEN 1055.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
KUONGSHUN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
уно мега Дополнителен Комплет
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
прифатете
Пад на превозот:
прифатете
превозот:
Бесплатен превозот
Услуга:
Добар По Продажба Serivce
Гаранција:
1 година
квалитет:
Висок Квалитет 100% Сосема Нов
Пакет:
На Мало Поле
Количина:
1 сет

Купувачи како што избираат