• Обновено
ИО ЧО 1 Букет 5 Глава Вештачки Ирина Peony Цвеќиња Висок Квалитет Цветен Свила Цвет За Свадба Office Home Партијата Декор

ИО ЧО 1 Букет 5 Глава Вештачки Ирина Peony Цвеќиња Висок Квалитет Цветен Свила Цвет За Свадба Office Home Партијата

DEN 127.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
penoy
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Peony
Број На Модел На:
peony вештачки
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
ИО ИЗБ
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Стил:
Цвет
Повод:
Chrismas Нова Година за денот на Вљубените Децата ден hallowmas
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Материјал:
Свила
Цвет тип:
penoy вештачки
Занает:
Handmake
Висок:
27CM
Повод:
Свадба декорација дома декорација партија декорација
празнична:
Chrismas Нова Година за денот на Вљубените Децата ден hallowmas

Купувачи како што избираат