• Обновено
Автомобил DVD Плеер за Android Трепне Систем За Chrysler Џип Dodge Autoradio е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео

Автомобил DVD Плеер за Android Трепне Систем За Chrysler Џип Dodge Autoradio е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација

DEN 9192.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Трепне, Андроид
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp4,Mp3
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Од Моќ:
45w
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Бренд Име:
YESSUN
Големина На Дисплеј:
4.3
Интерфејс:
оригиналниот
Резолуција:
800*480
Име На Модел:
КТ-4301
RAM меморија:
1G
Макс Надворешна Меморија:
64g
Din:
Еден Din
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Објектот Големина:
4.3 Инчен Capacitance Екран На Допир
Напон:
12V
OSD Language:
Англиски
ROM:
2G
Chrysler Џип Dodge Модел:
Chrysler Џип Dodge
Сместување:
Во Цртичка

Купувачи како што избираат