• Обновено
Бесплатен превозот Домаќинство стандард Кујнски мијалник трајни 0.8 mm дебел храна одделение од нерѓосувачки челик топло продаде 780x430 MM

Бесплатен превозот Домаќинство стандард Кујнски мијалник трајни 0.8 mm дебел храна одделение од нерѓосувачки челик

DEN 12816.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
780x430 MM
JR:
359/459/559/589/629/669
кодот на производот:
TANGWUS

Купувачи како што избираат