• Обновено
Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Апстракт Ѕид Уметност Сликарство Шише Вино Маслото За Dinning Соба и Кујна Декорација

Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Апстракт Ѕид Уметност Сликарство Шише Вино Маслото За Dinning Соба и Кујна

DEN 3408.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
50x60CM x2PCS
Предмети:
Уште живот
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Медиум:
Масло
Тип:
Масла
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Стил:
Апстракт
Форма:
Две-слика Комбинација
Број На Модел На:
Вино Маслени
Бренд Име:
КАПЕ
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Вино Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Купувачи како што избираат