• Обновено
Нови Оригинални NMB 1608VL-05W-B30 40*40*20MM DC24V 0.08 НА Инверторот вентилаторот за ладење

Нови Оригинални NMB 1608VL-05W-B30 40*40*20MM DC24V 0.08 НА Инверторот вентилаторот за ладење

DEN 480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Волумен На Воздух:
30CFM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
25dBA
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
1608VL-05W-B30
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Фан Живот:
50000 часа
Бренд Име:
NMB
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
4020

Купувачи како што избираат