• Обновено
SMAEL Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници се Нурне 30m Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Обичните Електроника рачни часовници Relojes

SMAEL Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници се Нурне 30m Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Обичните Електроника

DEN 479.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Назад Светлина,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Хронограф,Постојана Календар,Авто Денот,Недела Дисплеј,Аларм,Плива,Фаза на Месечината
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
25cm
Број На Модел На:
Часовници
Движење:
Дигитални
Бренд Име:
SMAEL
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
15mm
Dial Дијаметар:
50mm
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
боја:
црна, Златна, Портокалова, Црвена
Часовници Стил:
Моден Sport Види Militray Види
Хронограф Види:
Часовници
види движење:
Јапонија движење
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
мажите часовници:
Нови пристигне
адвокатско часовници врвен луксуз:
Relogio Masculino
reloj hombre:
reloj mujer & reloj hombre & montre homme
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат