• Обновено
2 парчиња За Мицубиши Outlander 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Автомобил-Стил, Нов Дел на Гас од Изворите на Задните Трупот Гасни Амортизери

2 парчиња За Мицубиши Outlander 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Автомобил-Стил, Нов Дел на Гас од Изворите на Задните

DEN 752.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Подигнете Клапи
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
5802A007
Другиот Дел Број:
8731Q1
Објектот Тежина:
0.55
Поставување на Возило:
Задните
Осветленост Дел Број:
5802A008
Материјал Тип:
Челик+PA66+PTFE
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
задната врата гас пролет
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
Челик+PA66+PTFE
Модел Година:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Бренд Име:
DFLA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
5802A007/5802A008/8731Q1
Објектот Должина:
50cm

Купувачи како што избираат