• Обновено
ERIKC 0445 120 086 авто делови на мотор дизел инјектор 0445120086 инјектор за гориво телото 0 445 120 086 ЗА Foton Weichai

ERIKC 0445 120 086 авто делови на мотор дизел инјектор 0445120086 инјектор за гориво телото 0 445 120 086 ЗА Foton

DEN 2520.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
ERIKC
Објект:
оригиналниот инјектор за гориво
Модел Нема:
инјектор 0 445 120 086 , 0445 120 086
ОЕМ:
Дизел Инјектор 612630090001
Апликација за млазницата:
Заеднички железнички млазницата DLLA145P1655 , DLLA 145 СТР 1655
Нето тежина:
600
Бруто тежина:
650-750
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
ERIKC пакување, Неутрален пакување
Автомобил Производител:
Заменлив

Купувачи како што избираат