• Обновено
Kaftan Плажа Cover Up Прозорци Tunics За Туника Летен Фустан Mayo Бикини Бохемија Долг Ракав Moda Praia Vestido Telo Маре Plavky

Kaftan Плажа Cover Up Прозорци Tunics За Туника Летен Фустан Mayo Бикини Бохемија Долг Ракав Moda Praia Vestido Telo

DEN 529.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Бренд Име:
СИЕРА СУРФЕР
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјали категорија:
место
Главниот извор на фотографија:
Други извори
Стил:
Чешка
Процесот:
Печатење/боење
Потекло:
Dongguan
Комбинација форми:
Еден
долго здолниште:
долго здолниште
здолниште:
Голема нишалото тип

Купувачи како што избираат