• Обновено
Бренд Нови Новородено Бебе Девојка Волна Плетење Romper Есен 0-24M Бебе Дете Облека Долг Ракав Топло Капчиња Тимови Повик Облека

Бренд Нови Новородено Бебе Девојка Волна Плетење Romper Есен 0-24M Бебе Дете Облека Долг Ракав Топло Капчиња Тимови

DEN 205.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Деца Бебе Девојка Romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Купувачи како што избираат