• Обновено
Екран Заштитник за Huawei Y3 II Y3 2 Калено Стакло за Huawei Y3II Стакло Јасно Ултра Тенок Заштитник Филм За Huawei Y3II Y3 2

Екран Заштитник за Huawei Y3 II Y3 2 Калено Стакло за Huawei Y3II Стакло Јасно Ултра Тенок Заштитник Филм За Huawei

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Salanheo
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Тврдост:
9H
Дебелина:
Ултра тенко стакло околу 0.2 мм
Edge:
2.5 D Круг Работ Цврстина Јасно Калено Стакло
Материјал:
калено стакло
Тип:
screen protector
подарок:
Микрофибер Крпа за Чистење и Алкохол Избрише за инсталација
Пердув:
Експлозија-доказ да се загрози-отпорен на
Одлична прозорецот екранот:
HD 99% оптички transmittance
Oleophobic Слој:
анти-отпечаток, анти-нафта, анти-киселина анти-алкално
Компатибилен Модел На Телефон:
за Huawei Y3 II Y3 2

Купувачи како што избираат