• Обновено
FORUDESIGNS Случај Покритие за 18-28 Инчен Количка Куфер 3D Животинско Печатење Еластична Заштитна Патнички Багаж Опфаќа Dustproof Торба

FORUDESIGNS Случај Покритие за 18-28 Инчен Количка Куфер 3D Животинско Печатење Еластична Заштитна Патнички Багаж

DEN 599.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
CA487
Објектот Висина:
72cm
Материјал Состав:
85% Полиестер + 15% Spandex
Објектот Должина:
50cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Тежина:
200g
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Ширина:
20cm
Објектот:
заштита на багаж маска
Тип:
Багаж случај маска
Име:
Патнички багаж куфер заштитна маска
Важат за:
18/20/22/24/26/28/30 инчен багаж
Затворање Тип:
Патент
Функција:
Рашири/анти-нула/анти-прашина опфаќа
S големина:
46*62 cm Важат за 18-22 Инчен Куфер
М големина:
50*70 см се Применува за да се 22-26 Инчен Куфер
L големина:
66*82 см се Применува за да се 26-30 Инчен Куфер

Купувачи како што избираат