• Обновено
Лето Новороденче Девојки Bodysuit Флорални Sunsuit Деца Облека Лето Костим Девојка Лубеницата Жолта Bodysuits 2 парчиња Облека

Лето Новороденче Девојки Bodysuit Флорални Sunsuit Деца Облека Лето Костим Девојка Лубеницата Жолта Bodysuits 2 парчиња

DEN 100.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Лето Новородените Деца Бебе Девојки Bodysuit
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Купувачи како што избираат