• Обновено
FOCALLURE Нова Високо Пигментирани Сјајот Сенката за Очи Флеш Трепет Сенки со Буш Highlighter Палета Лицето Шминка Алатки

FOCALLURE Нова Високо Пигментирани Сјајот Сенката за Очи Флеш Трепет Сенки со Буш Highlighter Палета Лицето Шминка

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Сенката За Очи
Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,долготрајни,Природно,да Заличи,Лесно да се Носат
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Состојка:
Минерални
Заврши:
Природно,Сјајот,Трепет,Светлечки,Мат,Метален
Количина:
18 Бои/Палета
НЕТО-WT.:
18g
Големина:
Full Size
Бренд Име:
FOCALLURE
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
FA47
Земја/Регион на Производство:
Кина

Купувачи како што избираат