• Обновено
година Нови Нерѓосувачки Челик хип хоп Златен Накит Мажите Женска Музика Слушалки earphon Pendant Ѓердан Кубанската Синџир Ѓердан

година Нови Нерѓосувачки Челик хип хоп Златен Накит Мажите Женска Музика Слушалки earphon Pendant Ѓердан Кубанската

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Број На Модел На:
едноставен крст
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Легура
Обликотшема:
слушалки
реден број:
F-AF-HHN115N-NA04910
боја:
Злато, Сребро.
Метали Тип:
Злато Позлатен

Купувачи како што избираат