• Обновено
8мм Нови Додатоци Тигар Очи Камен Зелена Сина Црвена Tigereye Круг Лабава DIY Монистра 15inch Жените Накит Одлуки Дизајн трговија на големо

8мм Нови Додатоци Тигар Очи Камен Зелена Сина Црвена Tigereye Круг Лабава DIY Монистра 15inch Жените Накит Одлуки

DEN 172.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Број На Модел На:
YCH0256
Објектот Тежина:
0.06
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
боја:
Зелена Сина Црвена
Објектот Форма:
Круг
Материјал:
Камен
Должина:
15inch

Купувачи како што избираат