• Обновено
Мажите Ранци Воена Bolsa Mochila за Лаптоп 14 Инчен 15 Инчен Лаптоп Компјутер Кеси Мажите Ранец Училиште Rucksack

Мажите Ранци Воена Bolsa Mochila за Лаптоп 14 Инчен 15 Инчен Лаптоп Компјутер Кеси Мажите Ранец Училиште Rucksack

DEN 1156.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Заклучување,Синџири
Бренд Име:
Заштитник Плус
Стил:
Моден
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
Тактички Ранец
Техника:
Втиснување
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Маскирна
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Тактички Ранец:
Пешачење ранец мажи
Маскирна Кеси:
спорт Rucksack
лаптоп ранец :
маскирна ранец
воена ранец :
кампување пешачење Торба
воена тактичка ранец :
Пешачење ранец
Торба име:
S416-35L Ранец
торба големина:
Торба Стил:
Моден викенд отворено спорт
торба тежина:
Бојата На Чантата:

Купувачи како што избираат