• Обновено
RoyalBeier 12pcs/многу Папагал Тема Стакло Шарм Snap Копчето Накит 18mm За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0831

RoyalBeier 12pcs/многу Папагал Тема Стакло Шарм Snap Копчето Накит 18mm За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0831

DEN 69.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
KZ0831
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Snap хривнија
Синџир Тип:
кожа хривнија
Функција:
snap накит
Бесплатни колокација:
рачно изработени diy
хривнија големина:
прилагодлив
Слободен колокација копчето :
Сопствен стил
Должина:
20.8mm
Одговара:
20mm Snap Хривнија/Snap Накит
КОЛИЧИНА:
12PCS/МНОГУ
Шема:
папагалот

Купувачи како што избираат