• Обновено
Црна Creepers Платформа Чевли Крзно Дебели Единствена Кина Лифт Кинески Станови Симпатична Жените Кифла Капка Превозот Пролет Најновата Есен

Црна Creepers Платформа Чевли Крзно Дебели Единствена Кина Лифт Кинески Станови Симпатична Жените Кифла Капка Превозот

DEN 1860.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Горниот Материјал:
Микрофибер
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
zl1221508223230
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
RPBDZKQO
Моден Елемент:
Faux Крзно

Купувачи како што избираат