• Обновено
Виножито Злато на доградба на Акрилни Нокти полски Сјајот во Прав Јасно Хексагонални Sequins Прашина DIY УВ Гел за Нокти Маникир Алатка N283

Виножито Злато на доградба на Акрилни Нокти полски Сјајот во Прав Јасно Хексагонални Sequins Прашина DIY УВ Гел за

DEN 205.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
100G, 200G, 500G
Бренд Име:
EchiQ
НЕТО-WT.:
50/100/200/500g
Број На Модел На:
Светла и Искра Сјај
Материјал:
ноктите сјајот во прав
Количина:
1 кеса сјај
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Користат За:
DIY Ноктите/Тело Уметнички Декорации, bling телефон, Божиќ Сјајот Занает
Големина:
1/128 0.2MM 008inch

Купувачи како што избираат