• Обновено
Бесплатен Превозот 4pcs 5x8x2.5 Хибрид Керамички Нерѓосувачки Подмачкана Имајќи Smr85c 2os О7

Бесплатен Превозот 4pcs 5x8x2.5 Хибрид Керамички Нерѓосувачки Подмачкана Имајќи Smr85c 2os О7

DEN 666.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Како tytel
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Никој
Структура:
Топката
Тип:
Топката
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат