• Обновено
Висок Квалитет на Тактички 54CM Да 62CM Главата Големина M88 Жени Мажи Шлем За Лов КС Wargame HS9-0071

Висок Квалитет на Тактички 54CM Да 62CM Главата Големина M88 Жени Мажи Шлем За Лов КС Wargame HS9-0071

DEN 170.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
тен, зелена, црна
Големина:
54 to 62CM headsize
Тип:
Шлем
Бренд Име:
canis latrans
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
HS9-0071
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Глава Турнеја:
Никој

Купувачи како што избираат