• Обновено
Калено Стакло За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503 Екран со некоја Заштитна Фолија за Sony Xperia Z1 Мини Телефонот cristal филм HD Јасно

Калено Стакло За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503 Екран со некоја Заштитна Фолија за Sony Xperia Z1 Мини Телефонот

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
Mobecaser
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
Материјал:
HD Јасно Калено Стакло
Дебелина:
0.2 мм Ултра Тенок
подарок:
Чиста Kit (Чист алкохол крпа)
Одговара:
За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503
Radian:
2.5 D
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Површинска цврстина:
9H Цврстина
Функција:
Отпорно на гребење, Вода/Нечистотија Доказ
транспарентност:
Во 99%

Купувачи како што избираат