• Обновено
Вентилатор За Toshiba Tecra R10 лаптоп процесор Вентилаторот за ладење KDB04105HB-ES

Вентилатор За Toshiba Tecra R10 лаптоп процесор Вентилаторот за ладење KDB04105HB-ES

DEN 979.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
Лаптоп Вентилаторот за ладење Ventilateur
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
19007:
349873
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Купувачи како што избираат