• Обновено
Дијамант Везови DIY Дијамант Сликарство Плоштадот Комплет Дома Декор слика шема Rhinestones Плоштадот Целосна 4 видови на ангел

Дијамант Везови DIY Дијамант Сликарство Плоштадот Комплет Дома Декор слика шема Rhinestones Плоштадот Целосна

DEN 204.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x30cm, 25x35cm, 30x45cm, 35x50cm, 40x60cm, 45x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
20-60
Шема:
Ангел
Тип:
DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Обичај
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во хартиена кеса
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок
број:
6399R, 6415R, 6416R, 6505R

Купувачи како што избираат