• Обновено
50Pcs/многу 6mm Кафе Боја фацетирани кристално стакло spacer монистра Rondelle DIY Лежиште за накит одлуки 24 боја слободни shiping

50Pcs/многу 6mm Кафе Боја фацетирани кристално стакло spacer монистра Rondelle DIY Лежиште за накит одлуки 24 боја

DEN 70.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Тежина:
15G
Број На Модел На:
20004
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
4*6mm
Број на секоја кеса:
50pcs/торба
Is_customized :
Yes

Купувачи како што избираат