• Обновено
Трговија на големо Цена 8*8ММ Коцка Акрилик Писмо Зрнца Црн Една Почетна G Печатење на Пластични Накит Азбука Монистра Lucite Мушка

Трговија на големо Цена 8*8ММ Коцка Акрилик Писмо Зрнца Црн Една Почетна G Печатење на Пластични Накит Азбука Монистра

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
about 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
500g
Бренд Име:
realyK·S
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
азбука монистра
боја:
како слика
Големина:
8*8мм
Материјал:
Акрилик
Количина:
за 200pcs,1100pieces по торба
Пакување:
500g по торба
Објектот Дијаметар:
8mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm

Купувачи како што избираат