• Обновено
Нови Пристигнување Корални Chiffon Чипка Sequined Линија Душо Патент Назад Долго Деверуша Фустани За Свадба Партија

Нови Пристигнување Корални Chiffon Чипка Sequined Линија Душо Патент Назад Долго Деверуша Фустани За Свадба Партија

DEN 3336.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
BDAL-054
Декорација:
Лак,Чипка,Панделки,Sashes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Ruolai
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
боја:
Корални/Нане Зелена/Apple Зелена
Fishbone:
Yes
Поседувате фабрика:
Yes
објектот стил:
Возрасни деверуша фустан
Повод:
Деверуша фустан
Големина:
Custom made/Standard size
Година:
2016 година
објектот tyle:
едноставна
Назад Дизајн:
Патент Назад
Обработка на време:
15-20 Работа Дена

Купувачи како што избираат