• Обновено
Во Проповедта на Христа(1) на Луѓето Крстот Бод Колекции DMC 11CT Печатите Слики Везови DIY рачно изработени Игла Работа Дома Декор Ricamo

Во Проповедта на Христа(1) на Луѓето Крстот Бод Колекции DMC 11CT Печатите Слики Везови DIY рачно изработени Игла

DEN 184.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
No:
R241

Купувачи како што избираат