• Обновено
Бесплатен Превозот 50pcs Златна Фолија Бонбони Чанти МРАЧНО / DOT/Chevron ТОРТА КОРИСТ на ПАРТИЈАТА ВКЛУЧЕНА СЛАТКА ТОРБА 5x7 ИНЧЕН ХАРТИЕНИ КЕСИ

Бесплатен Превозот 50pcs Златна Фолија Бонбони Чанти МРАЧНО / DOT/Chevron ТОРТА КОРИСТ на ПАРТИЈАТА ВКЛУЧЕНА СЛАТКА

DEN 300.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Фолија Сребро Точка, Фолија Злато Точка, Фолија Злато Шари, Фолија Злато Chevron
Повод:
Број На Модел На:
Злато Bag002
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
25pcs
Шема:
Chevron,Шарени,Точка
Материјал:
Картон
Материјал:
100% biodegradeble храна одделение хартија
боја:
фолија злато
Големина:
13cm x 18cm
Пакување:
25pcs во opp вреќа
Се користи 1 :
Златна Хартија непропустлива за Роденден
Користи 2 :
Златна Хартија непропустлива за Свадба Декорација
Користи 3 :
Златна Хартија непропустлива за Бебе туш Партија
Користи 4 :
Златна Хартија непропустлива за Слатко
Користи 5 :
Хартиена Салфетка За Бонбони

Купувачи како што избираат