• Обновено
Универзална CNC алуминиум Прилагодливи Конверзија Мотоцикл Синџир Tensioner модератор За R25 р 125 15 25 мт-07 мт-09 мт 07 09

Универзална CNC алуминиум Прилагодливи Конверзија Мотоцикл Синџир Tensioner модератор За R25 р 125 15 25 мт-07 мт-09

DEN 693.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Портокалова, Сребро, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
LK-CT-004
Бренд Име:
YUANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Објектот Тежина:
516g
Материјал Тип:
cnc алуминиум 6061
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
is_customized:
YES
Објектот:
cnc задната оска вретено синџир прилагодувач блок
боја:
сребрена,црвена,сина,црна
Fitment:
За ЈАМАХА SUZUKI KAWASAKI ХОНДА KTM DUKATI

Купувачи како што избираат