• Обновено
20x30cm (7.87x11.81)100pcs Светло Сина Големи Божиќ Свадба Бонбони Чанти Organza Drawstring Кеси Накит Пакување Подарок Пошта

20x30cm (7.87x11.81)100pcs Светло Сина Големи Божиќ Свадба Бонбони Чанти Organza Drawstring Кеси Накит Пакување Подарок

DEN 492.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
3g
Објектот Ширина:
20cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
20x30cm Organza Подарок Перница
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
20x30cm (7.87x11.81)
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок ,Козметички итн..
боја:
светло сина боја

Купувачи како што избираат