• Обновено
1pcs далечински управувач погоден за aoc changhong ТВ далечински контролер rl57a YK510.YK8858.YK1520

1pcs далечински управувач погоден за aoc changhong ТВ далечински контролер rl57a YK510.YK8858.YK1520

DEN 95.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
hononjo
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
TV1
Пакет:
No
Канал:
1
Фреквенција:
IR

Купувачи како што избираат