• Обновено
500 КОМПЈУТЕРИ 31mm 36mm 39mm 42mm C5W DC12V FESTOON КОЧАН 12 Чипови Бела Боја Автомобил LED Светилки Авто Светилка за Внатрешни работи Купола Светлина

500 КОМПЈУТЕРИ 31mm 36mm 39mm 42mm C5W DC12V FESTOON КОЧАН 12 Чипови Бела Боја Автомобил LED Светилки Авто Светилка

DEN 2784.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
ГОЛЕМИНА 31MM, ГОЛЕМИНА 36MM, ГОЛЕМИНА 39MM, ГОЛЕМИНА 41MM
Објектот Тежина:
3g
Име На Модел:
Festoon C5W
Тип На Објект:
багажникот светилка
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Температура На Боја:
8000k
Бренд Име:
AORUNYEBAO
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Големина:
31mm 36mm 39mm 41mm
Напон:
12v

Купувачи како што избираат