• Обновено
Брз Слободен Брод 10pcs/многу Цилиндрична сонда 3*20MM 10K 1% 3950 должина 60MM 28# удвојување кабел NTC температурни сензори

Брз Слободен Брод 10pcs/многу Цилиндрична сонда 3*20MM 10K 1% 3950 должина 60MM 28 удвојување кабел NTC температурни

DEN 235.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
0K 1% 3950 должина 60MM 28# удвојување кабел NTC температурни сензори
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Теорија:
Отпор Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Тип:
Biosensor
Употреба:
Сензор На Температура На
Температура:
-30 степенот до 105 степени
Должина:
60mm

Купувачи како што избираат