• Обновено
Модерна Уметност Diy Дијамант Сликарство Смола Целиот Плоштад Дијамант Везови Есен Maple Leaf Дома Декорација Везана 5951R

Модерна Уметност Diy Дијамант Сликарство Смола Целиот Плоштад Дијамант Везови Есен Maple Leaf Дома Декорација Везана

DEN 180.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
20-60
Шема:
Пејзаж
Тип:
DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Обичај
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во OPP
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок
број:
5933R, 5929R, 5930R

Купувачи како што избираат