• Обновено
Vibrating Пеперутка Пичка Пумпа Клиторисот Морон Силикони Клиторис Вибратор Орален Секс Играчки За Жените Vibrador Јазик Секс Играчка Vibrators

Vibrating Пеперутка Пичка Пумпа Клиторисот Морон Силикони Клиторис Вибратор Орален Секс Играчки За Жените Vibrador

DEN 287.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
обична кутија за пакување, мало кутија за пакување
Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
L76*W36 mm
Бренд Име:
Baile
Тип:
Зајакот
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Vibrating Пеперутка Пичка Пумпа
Непристојни Слика:
No
Пакување:
Дискретна Пакување
моќност:
2 АА батерии (не се во пакетот)
Употреба:
vibrators за жени
fuction:
vibrador клиторисот
Speci:
вагината пумпа
Фреквенција:
Мулти Брзина На Вибрации
mute:
боја:
Пинк

Купувачи како што избираат