• Обновено
Нови AED Тренер Heartstart Автоматски AED/CPR Обука Уред Прва Помош Комплет за Одговор при катастрофи Машина Во англиски И италијански јазик

Нови AED Тренер Heartstart Автоматски AED/CPR Обука Уред Прва Помош Комплет за Одговор при катастрофи Машина Во англиски

DEN 2640.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Бренд Име:
Elysaid
НЕТО-WT.:
1
Број На Модел На:
120C
Тип:
aed обука
Точка име :
aed тренер
Тип:
Прва Помош за обука уред
Примена:
aed обука
Категории:
Итни Вештини Trainning
Јазик:
Двојазично 14 јазици за избор
Сценарија:
8-10 обука сценарија
Својства :
Медицински тренер
Големина:
15.5*13*4.5 cm
Напојување:
Адаптер , Батерија
сертификација:
CE ISO9001/ISO14001

Купувачи како што избираат