• Обновено
Термометар Bimetal Нерѓосувачки Челик Површина Цевка Термометар Clip-за Пролет Температура Мерач 0-120 Степен 63mm Dial Кол

Термометар Bimetal Нерѓосувачки Челик Површина Цевка Термометар Clip-за Пролет Температура Мерач 0-120 Степен 63mm

DEN 100.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Дисплеј Тип:
Аналогни
Бренд Име:
VKTECH
Стил:
Рачни
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Теорија:
Сензор На Температура На
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Број На Модел На:
Clip-на Цевка Термометар
Употреба:
Внатрешна
Температурата Опсег:
0-120℃
Термометар Дијаметар:
Прибл. 63mm/ 2.48

Купувачи како што избираат