• Обновено
6,8,10 mm Круг Црна Snowflak Obsidian Gem Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

6,8,10 mm Круг Црна Snowflak Obsidian Gem Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,Бесплатен

DEN 138.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Тежина:
about
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
zzy103
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина на:
6mm,8mm,10мм,12mm
боја:
Црна
облик:
Круг
Камен:
obsidian
дупка со големина:
1mm
Должина:
15/Многу
Метал:
Не метал
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Spacer
Надворешниот Дијаметар:
6mm,8mm,10mm,12mm

Купувачи како што избираат