• Обновено
5 парче 4G 5dbi LTE Антена lte Антенски 698-960/1700-2700Mhz магнетна база SMA АНТЕНСКИ RG174 3М +15cm SMA женски IPX 1.13 кабел

5 парче 4G 5dbi LTE Антена lte Антенски 698-960/1700-2700Mhz магнетна база SMA АНТЕНСКИ RG174 3М +15cm SMA женски

DEN 369.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
HL0009
Бренд Име:
onelinkmore
антена конекторот:
sma машки
Кабел Адаптер:
SMA женски IPX 1.13
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Антенски Кабел должина:
3M
Продолжен Кабел должина:
15cm

Купувачи како што избираат