• Обновено
Нови Пристигнување Акрилик Писмо Монистра Коцка 8*8ММ Пластични Азбука Монистра Една Почетна Печатарска Sqaure Монистра за Сплетам Хривнија

Нови Пристигнување Акрилик Писмо Монистра Коцка 8*8ММ Пластични Азбука Монистра Една Почетна Печатарска Sqaure Монистра

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
about 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
500g
Бренд Име:
realyK·S
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
азбука монистра
боја:
како слика
Големина:
8*8мм
Материјал:
Акрилик
Количина:
200pcs ,1100pcs,како ваш избор
Пакување:
500g по торба
Објектот Дијаметар:
8mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm

Купувачи како што избираат