• Обновено
PLUSOBD Скриени во Автомобил Видео Рекордер За Benz S W221 Ниска Конфигурација Wifi HD 1080P 170 Широк Агол Ноќ Визија Камера Tachograph

PLUSOBD Скриени во Автомобил Видео Рекордер За Benz S W221 Ниска Конфигурација Wifi HD 1080P 170 Широк Агол Ноќ Визија

DEN 1800.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Sd Мемориска Картичка:
16g class10, 32g class10, не тф-картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Интерфејс:
WI-FI,AV Надвор,HDMI
OSD Language:
Шпански,Арапски,Јапонски,Корејски,Италијански,Руски,Француски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Англиски Јазик,Германски
Специјални Функции:
Движење Откривање,SD/MMC Картичка,Циклус на Снимањето,Ноќ Визија,Автоматски Баланс на Белата боја,Време и Датум Екран,Wifi Функција,во Реално Време Надзор,Цикличното Снимањето,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Микрофон,G-sensor
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Батеријата:
Отстранлив
Видео Формат:
MOV,AVI
Пиксели:
1200Mega
GPS logger:
Никој
Рамки Во Секунда:
30
Екранот Размер:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Број На Леќи:
1
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
32g
Чипсет Производител:
Novatek
Оригиналниот Пакет:
Yes
Слики Сензор:
sony imx322
Собранието На Чекање:
По Вчитувањето На Машина Со Интегрирана
Бренд Име:
plusobd
Камерата Резолуција:
1920x1080
Агол На Гледање:
170°
Големина На Дисплеј:
НЕМА ЕКРАНОТ
Тип:
wifi автомобил dvrs
широк агол:
170 степен
автомобил покриен:
за benz S W221 2007-12 ниска конфигурација
Посебна Карактеристика:
со алуминиумски легури внатрешна обвивка за избор
Напојување:
осигурач кабел
G-сензор:
Yes
MOQ:
1 Компјутер
Чипсет:
novatek 96655
мобилен стан контрола:
за iphone IOS Android апликација
Гаранција:
автомобил видео рекордер Камера Tachograph

Купувачи како што избираат