• Обновено
За единечен Канал 1CH DC12V Thermistor Сензор на Температура на Реле Модул

За единечен Канал 1CH DC12V Thermistor Сензор на Температура на Реле Модул

DEN 63.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер

Купувачи како што избираат