• Обновено
Xinjiang Hetian свила ткаени мат троседот перница и дневната соба тепих дебели W80 хоризонтална поле

Xinjiang Hetian свила ткаени мат троседот перница и дневната соба тепих дебели W80 хоризонтална поле

DEN 21120.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Производот:
спојувањето
Боја Класификација:
Вистински шут
Применливи Простор:
Дневна соба сала спалната соба друг /други
Продажба На Чекање:
Заврши тепих (јуани / block)
Стил:
Друг /други
Чистење Тип:
Може да се мијат со рака.
Обликот:
правоаголник
Тепих Големина:
2000MM * 1500MM
Технологија:
машина за ткаење

Купувачи како што избираат