• Обновено
6mm 5 Метри Наливно Бело Spinel Rosary Стил Beaded Синџир,Сребро Позлатен Жица Завиткан Линк Синџир Rosary Синџир Монистра Накит

6mm 5 Метри Наливно Бело Spinel Rosary Стил Beaded Синџир,Сребро Позлатен Жица Завиткан Линк Синџир Rosary Синџир

DEN 503.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Тежина:
20g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Должина:
100cm
Бренд Име:
AMAZETSH
Број На Модел На:
JC007
Објектот Ширина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
Моден синџир
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Материјал:
Lampwork Монистра
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
монистра форма:
Круг
монистра боја:
Црвено Бела
синџир боја:
сребро позлатен
Големина:
6mm
Должина:
5 Meters
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат